KURUMSAL

Hakkımızda

MİSYON 
Alt yapı faaliyet alanlarında öncü bir geleceğe oynarken;iş ortaklarımıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Teknolojik alt yapımızla ve tecrübeli kadromuzla fark oluşturuyor, memnuniyet ilkemizle değer katıyoruz. 

VİZYON 
Teknoloji ve markasıyla fark oluşturan, çalışanların güven duyduğu, iş ortaklarının gönül bağı kurduğu, çevreye, topluma ve yasalara saygılı uluslar arası öncü bir firma olmak. 

HAKKIMIZDA
2012 yılından itibaren alt yapı ve yönlendirilebilir yatay sondaj teknolojisi alanında yurt içi ve yurt dışında gerekli tüm eğitimleri tamamlamış, birçok kurum, kuruluş ve tüzel kişiliğe sahip firmalarla iş ortaklığında bulunmuş ve sayısız projelere imza atmıştır. 
2020 yılı itibariyle almış olduğu eğitimler ile sahada edinmiş olduğu tecrübesini Poyer yönlendirilebilir yatay sondaj adı altında siz değerli iş ortaklarımıza yurt içi ve yurt dışında sunmaya hazırız. 
Profesyonel çözüm uzmanlarına ve teknolojinin en son ürünlerine sahip olan firmamız edinmiş olduğu tecrübesini projelerine en mükemmel şekilde yansıtmaktadır. 
Poyer yönlendirilebilir yatay sondaj sahada ihtiyaç duyulabilecek gerekli teçhizat ve makinaları bünyesinde bulundurmakta olup Türkiye genelinde hizmet vermektedir. 

Gökhan ERTAŞ
  Genel Müdür